O NAS

Piękne zdjęcia ślubne

STYL PRACY

Pracujemy razem już tak długo, że wykreowaliśmy swój własny styl fotograficzny, zarówno ten reportażowy, jak i typowo sesyjny. W naszych pracach dążymy do zatrzymania zdarzeń w sposób naturalny. Podczas reportażu jesteśmy obserwatorami i nie ingerujemy w sytuacje. Sprawa wygląda zupełnie inaczej na plenerze. Podczas sesji kreujemy kadry i staramy się Wam podpowiadać co zrobić ażeby zdjęcia były wystrzałowe!

Reportaż zazwyczaj rozpoczynamy od przygotowań w domu Pani Młodej, która oczekuje na swego narzeczonego. Dokumentujemy błogosławieństwo i wyjście z domu. Podczas ceremonii bacznie zapisujemy ważne momenty i szanując powagę chwili, oraz miejsca staramy się być niewidoczni. Przyjęcie, to już inna opowieść. To ruch, zabawa i taniec – to również nasz żywioł. Swoją uwagę skupiamy na parze młodej i sali tanecznej. Nie oznacza to, że czasem, ukradkiem nie podglądamy gości, którzy prowadzą rozmowy przy stolikach. Pamiętamy jednak o zachowaniu umiaru i szanujemy prywatność posiłków.

Plener ślubny to wspaniałe uzupełnienie reportażu ślubnego. Uwielbiamy podejmować nowe wyzwania i realizować z Wami oryginalne sesje ślubne. Jeśli macie pomysły na nietypowe zdjęcia, które na pierwszy rzut oka wydają się szalone, to nie bójcie się nam ich przedstawić. Jesteśmy otwarci na wyzwania! Uwielbiamy nowe miejsca i dlatego realizujemy także sesje zagraniczne. Tworzyliśmy między innymi plener ślubny w Budapeszcie, sesje w Walencji, zdjęcia w Madrycie, czy plener w wysokich górach Słowacji i naszych Tatr.

TROCHĘ O NAS

Będzie nieco sztampowo i standardowo. Blogfotografa to po prostu Paweł i Maciek - dwóch kumpli. Znamy się od kilkunastu lat, a ścieżką fotografii ślubnej podążamy już osiem albo dziewięć lat. Zaczynaliśmy tą drogę pracując jako informatycy i jak to w większości przypadków bywa przez kilka lat łączyliśmy fotografię z pracą na etacie. Dzięki Bogu od kilku lat tworzenie reportaży i sesji jest naszą jedyną pracą i jedną z pasji - po prostu nadal nas jara!

Prywatnie, wspólnie jesteśmy "weekendowymi" rowerzystami i molami książkowymi, lubującymi się w potrawach fantastycznych. Maciek  szwenda się nocami szukając gwiazd - czyli ma bzika na punkcie astrofotografii. Ja, Paweł w wolnych chwilach lubię ubrudzić sobie ręce bazgrając na tradycyjnym płótnie, oraz czasem bardziej sterylnie w digital paint.

Poza fotografią ślubną kreujemy fotografie, oraz filmy komercyjne w naszym studiu Black&White, oraz co jakiś czas prowadzimy warsztaty fotograficzne w Szkole kadru , aczkolwiek fotografia ślubna pochłania 70% naszego zawodowego czasu. Fotografowie ślubni z małopolski to my. Znajdziesz nas w naszym studiu w Limanowej - zapraszamy

Poznaj z kim współpracujemy

Potrzebny Wam kamerzysta na ślub? Może planujecie gigantyczną imprezę i potrzebujecie liczniejszej obsługi foto? Oto nasi znajomi którzy tak jak my są "ślubniakami" i robią rewelacyjną robotę - szczerze polecamy!

JUREK NAWALANIEC

FILM

JUREK NAWALANIEC

Jurek Nawalaniec z jn-film - ekstra filmowiec z którym wspólnie dzielimy biuro :)

DAREK DUDEk

FILM

DAREK DUDEk

Darek z ddfilmy.pl - świetny filmowiec i pozytywnie zakręcony świr z naszych okolic

Dominik Witek

FILM

Dominik Witek

Dominik z artvito.pl - świetny filmowiec i zapalony motocyklista z Krakowa!

KRZYSZTOF JAWORZ

FOTOGRAFIA

KRZYSZTOF JAWORZ

Krzysiek z kjaworz.com - świetny fotograf i bardzo często nasz second shooter